Header image Hej, Hej Rybacy!
Strona byłych studentów Wydziału Rybactwa Morskiego
Gadulec - forum Rybaków i Sympatyków
      Strona główna : : Galeria : : Forum
Teraz jest Cz mar 28, 2024 5:57 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: 0dpowiedż
PostNapisane: Wt lis 11, 2008 4:37 pm 
Offline
Autor TRiS
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 28, 2008 11:43 am
Posty: 369
Lokalizacja: Szczecin
,,Uzależniłam się od Szkła Kontaktowego,,. Codziennie prysznic biorę wcześniej aby posłuchać naszych rozmówców. . Przyznaję, że świetnie mówią, mają świeże i trzeżwe spojrzenie na naszą rzeczywistość, Jednak coś tam drga...Powolutku jakby wyciszali się. Ja rozumiem - każdy boi się o pracę. Jednak we wczorajszym Szkle Pan Grzegorz Miecugow przeszedł samego siebie. Kiedy pewna Pani zadzwoniła, że za te balowo-baletowe pieniądze można wyżywić dużo naszych dzieci - Pan Grzegorz odparł - bo ja wiem, czy to takie wielkie pieniądze?... Może dla Pana Grzesia nie takie wielkie, jednak znam Rodziny, dla których są to ,,olbrzymie pieniądze,,. Jednak punkt myślenia zależy od punktu siedzenia i to na dobrym krześle. Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 0dpowiedż
PostNapisane: N lis 16, 2008 11:03 am 
Offline
Majster
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 03, 2006 9:45 pm
Posty: 165
Lokalizacja: szczecin
maria47 napisał(a):
,,Uzależniłam się od Szkła Kontaktowego,,. Codziennie prysznic biorę wcześniej aby posłuchać naszych rozmówców. . Przyznaję, że świetnie mówią, mają świeże i trzeżwe spojrzenie na naszą rzeczywistość, Jednak coś tam drga...Powolutku jakby wyciszali się. Ja rozumiem - każdy boi się o pracę. Jednak we wczorajszym Szkle Pan Grzegorz Miecugow przeszedł samego siebie. Kiedy pewna Pani zadzwoniła, że za te balowo-baletowe pieniądze można wyżywić dużo naszych dzieci - Pan Grzegorz odparł - bo ja wiem, czy to takie wielkie pieniądze?... Może dla Pana Grzesia nie takie wielkie, jednak znam Rodziny, dla których są to ,,olbrzymie pieniądze,,. Jednak punkt myślenia zależy od punktu siedzenia i to na dobrym krześle. Pozdrawiam


Przypuszczam ze to ma byc zaproszenie do dyskusji ?
Jesli tak to wole uzaleznienie od sportu niz telewizji czy narkotykow
( jak to ostatnio widac po Szczecinskich dzialaczach PO) to znacznie zdrowsze :):)
poglad ze za pieniadze na gale z okazji odzyskania niepodleglosci mozna
wyzywic iles tam dzieci to czysta demagogia. Ile dzieci mozna wyzywic
za jednego F-16 czy Rosomaka czy postawienie Swiatyni Opatrznosci ?
Pojecie olbrzymich pieniedzy jest wzgledne, dla jednego to 100 tys zl
dla innego wydanie 400 tys na samochod dla zony to pestka.
Ja tez znam rodziny dla ktorych "becikowe" to duzo pieniedzy, na tyle duzo ze warto z tej okazji zrobic balange.
Co do dziennikarzy to nie ma sie czemu dziwic, To nie lekarze,marynarze czy inzynierowie ktorzy wszedzie na swiecie znajda prace za godziwe pieniadze i nie musza lasic sie do politykow i decydentow.Jeszcze nie slyszalem o polskim dziennikarzu ktory zrobilby kariere w swiecie i zarobil pieniadze podobne do tych co dostaja w Kraju.

Gala, choc nieudana , dlatego ze politykow mamy takich jakich wybralismy( podobno kazdy ma to na co zasluguje) byla potrzebna,
bo taka rocznice nalezalo uczcic. A kto z nas ja uczcil chocby wywieszeniem flagi narodowej ? Ilu nas bylo ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 0dpowiedż
PostNapisane: N lis 16, 2008 7:58 pm 
Offline
Pierwszy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2006 2:25 pm
Posty: 1825
Lokalizacja: Szczecin -Kozacka Góra
M@rek napisał(a):
Co do dziennikarzy to nie ma sie czemu dziwic, To nie lekarze,marynarze czy inzynierowie ktorzy wszedzie na swiecie znajda prace za godziwe pieniadze i nie musza lasic sie do politykow i decydentow.Jeszcze nie slyszalem o polskim dziennikarzu ktory zrobilby kariere w swiecie i zarobil pieniadze podobne do tych co dostaja w Kraju.

Wyjątkiem był Ryszard Kapuściński - uznanie, co do "kasy" - nie wiem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 0dpowiedż
PostNapisane: Wt lis 18, 2008 3:20 pm 
Offline
Majster
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 03, 2006 9:45 pm
Posty: 165
Lokalizacja: szczecin
RychO napisał(a):
M@rek napisał(a):
Co do dziennikarzy to nie ma sie czemu dziwic, To nie lekarze,marynarze czy inzynierowie ktorzy wszedzie na swiecie znajda prace za godziwe pieniadze i nie musza lasic sie do politykow i decydentow.Jeszcze nie slyszalem o polskim dziennikarzu ktory zrobilby kariere w swiecie i zarobil pieniadze podobne do tych co dostaja w Kraju.

Wyjątkiem był Ryszard Kapuściński - uznanie, co do "kasy"

Zdobyl uznanie raczej jako literat-reportarzysta a nie dziennikarz.
Mam wszystkie Jego ksiazki. Co do "kasy" to niedawno wdowa
zdementowala pogloski o tym ze proponowani mu w USA 1 mln $
za prawa autorskie.
Jak to sie ma do wynagrodzen Lisow itp. placonych z naszych pieniedzu za abonament ???


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 0dpowiedż
PostNapisane: Wt lis 18, 2008 3:57 pm 
Offline
Pierwszy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2006 2:25 pm
Posty: 1825
Lokalizacja: Szczecin -Kozacka Góra
M@rek napisał(a):
Zdobył uznanie raczej jako literat-reportażysta a nie dziennikarz.

Masz rację M@rku - to jednak zupełnie inny rodzaj pisania.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz lis 20, 2008 12:13 pm 
Offline
Autor TRiS
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 28, 2008 11:43 am
Posty: 369
Lokalizacja: Szczecin
. Ile dzieci można wyżywić za kasę państwową, czyli naszą-podatników?? Nie wiem! Wiem, natomiast, że wydawać z tej kasy należy ostrożnie. Nie ma pieniędzy na pomoc społeczną dla najuboższych, a kwoty przeliczane przez ekonomistów na tę pomoc - najniższa emerytura, najniższa renta, ileś ,,złotych,, na pomoc rodzinie - to są kwoty ,,śmieszne,,. Nic nie zawiniły dzieci, ani najubożsi czy ,,średnio zamożni,, że powstała ,,kasta bogaczy i biedaków,,. Jeżeli co chwilę się podwyższa ceny gazu aby kupić limuzyny czy pensje urzędnicze, to niestety bogaczy zaczyna przybywać co nie znaczy, że ubywa ubogich. To są nasze pieniądze, bowiem więcej udziałów ma
Państwo. I to w większości. Kto jest PANSTWO??? To są obywatele-podatnicy a NIE JASNIE PAŃSTWO za strzeżonymi murami/0siedla strzeżone czy wille/. Szkoda dyskusji, mam nadzieję, że kiedyś to się zmieni. Jednak nie zaraz. Zasmakowano w dobrobycie a nikt nie kontroluje tej sytuacji.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz lis 20, 2008 2:00 pm 
Offline
Majster
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 03, 2006 9:45 pm
Posty: 165
Lokalizacja: szczecin
Ile dzieci można wyżywić za kasę państwową, czyli naszą-podatników?? Nie wiem! Wiem, natomiast, że wydawać z tej kasy należy ostrożnie. Nie ma pieniędzy na pomoc społeczną dla najuboższych, a kwoty przeliczane przez ekonomistów na tę pomoc - najniższa emerytura, najniższa renta, ileś ,,złotych,, na pomoc rodzinie - to są kwoty ,,śmieszne,,.

Zgadzam sie ze pieniadze z naszych podatkow nalezy wydawac ostroznie,
moze nawet nie tyle ostroznie a rozsadnie.Ja nie chce zeby z moich podatkow zachecac patologoe do "produkowania" kolejnych przyszlych bezrobotnych dla ktorych "becikowe" jest wystarczajacym argumentem.

Nic nie zawiniły dzieci, ani najubożsi czy ,,średnio zamożni,, że powstała ,,kasta bogaczy i biedaków,,. Jeżeli co chwilę się podwyższa ceny gazu aby kupić limuzyny czy pensje urzędnicze, to niestety bogaczy zaczyna przybywać co nie znaczy, że ubywa ubogich. To są nasze pieniądze, bowiem więcej udziałów ma
Państwo.

Kasta "bogaczy" to nie tylko politycy i urzednicy.Pojecie bogactwo jest
rowniez wzgledne.Pamietam , mialem w rejsie przyjaciela, inz.elektryka
ktory bydowal dom, zlozyl z czesci Wartburga i marzyl o rocznym kontrakcie na ktorym moglby zarobuc 15-20 tys USD.Dla niego
byl to szczyt bogactwa pozwalajacy dostatnio zyc z odsetek( takie byly czasy).Teraz ma wlana firme, zatrudnia 30 ludzi, produkuje, placi podatki,
uzera sie z US,PiP,itp ale zarabia, ma duzy dom, pare samochodow, dzieci na studiach za granica ale na to pracuje( glowa) przez 24 h na dobe.Wole takich jak on niz takich ktorym pracowac sie nie chce bo wola dostawac zasilek- na tanie wino wystarczy.
Czasy troche sie zmienily, nie znam nikogo kto ma troche oleju w glowie,
ktory tesknilby do Gomolkowskiego socjalizmu.Haslo niedawno gloszone ze "zoladki mamy jednakowe" tez mnie nie przekonuje. Na zasilki
dla "biedakow" na becikowe zarabiaja nie politycy i urzednicy ale tacy jak ja.Nie narzekam ze zmieniajace sie przepisy nie pozwolily mi na przejscie na emeryture w wieku 55 lat, wole pracowac i zarabiac.

I to w większości. Kto jest PANSTWO??? To są obywatele-podatnicy a NIE JASNIE PAŃSTWO za strzeżonymi murami/0siedla strzeżone czy wille/.

Zazdrosc ? zawisc ? a moze troche dystansu wobec siebie ?
Moze te domy sa wynikiem ciezkiej pracy ? Umiejetnosci, przedsiebiorczosci ?

Szkoda dyskusji, mam nadzieję, że kiedyś to się zmieni. Jednak nie zaraz. Zasmakowano w dobrobycie a nikt nie kontroluje tej sytuacji.

Ja mam nadzieje ze czasy urawnilowki nie wroca nigdy.Podobnie jak czasy
inwigilacji.Zreszta nawet gdyby w Polsce mialy wrocic to i tak granic
nikt zamknac nie da rady.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: bogactwo
PostNapisane: Cz lis 20, 2008 3:02 pm 
Offline
Autor TRiS
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 28, 2008 11:43 am
Posty: 369
Lokalizacja: Szczecin
Nie pisałam i nigdy nie piszę jako osoba-omnibus, na wszystkim się znająca i wszystkowiedząca. Nie jestem uboga ani biedna i nie mam zamiaru być. Mamy udziały w firmie, dość znaczne, podatki co do grosza opłacone, dzieci i wnuki mają przed sobą przyszłość. Jedna córka za granicą z moim wnukiem i wnuczką oraz prawnukiem - bieda im nie grozi, druga córka mgr inż. po Rybactwie - jaki obecnie Wydział nie wiem, bo się to zmienia z dnia na dzień, 3-letnie studia doktoranckie i Marketing i Zarządzanie chyba Łączności. Natomiast znam osoby, które w życiu chyba na sparały się pracą, inni przeszli różne partie i partyjki i mają ... właśnie te wille. Mnie oni nie interesują, mnie interesuje to co się dzieje. Wieczne podwyżki żywności energii, gazu itd.,itp. a potem limuzyny, obiady i obiadki. Jaśniepaństwo za pieniądze NASZE, powtarzam NASZE. Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: bogactwo
PostNapisane: Cz lis 20, 2008 3:23 pm 
Offline
Majster
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 03, 2006 9:45 pm
Posty: 165
Lokalizacja: szczecin
[quote="maria47"]Nie pisałam i nigdy nie piszę jako osoba-omnibus, na wszystkim się znająca i wszystkowiedząca. Nie jestem uboga ani biedna i nie mam zamiaru być. Mamy udziały w firmie, dość znaczne, podatki co do grosza opłacone, dzieci i wnuki mają przed sobą przyszłość. Jedna córka za granicą z moim wnukiem i wnuczką oraz prawnukiem - bieda im nie grozi, druga córka mgr inż. po Rybactwie - jaki obecnie Wydział nie wiem, bo się to zmienia z dnia na dzień, 3-letnie studia doktoranckie i Marketing i Zarządzanie chyba Łączności. Natomiast znam osoby, które w życiu chyba na sparały się pracą, inni przeszli różne partie i partyjki i mają ... właśnie te wille. Mnie oni nie interesują, mnie interesuje to co się dzieje. Wieczne podwyżki żywności energii, gazu itd.,itp. a potem limuzyny, obiady i obiadki. Jaśniepaństwo za pieniądze NASZE, powtarzam NASZE.

To moze zapytam jaki byl cel pierwszego postu ? Bo ja chyba tepy jestem i nie rozumiem. Co to znaczy "duze pieniadze" w kontekscie gali
z okazji Swieta Niepodleglosci ? Pani wypowiedz/cytat traci demagogia.
Przynajmniej ja tak to odbieram.
W sprawie wydawania pieniedzy z naszych wspolnych podatkow jestem
podobnego zdania, nie raz dawalem tego wyraz wlasnie tu, w odniesieniu
do znanych mi dobrze przedsiewziec. Mamy to na co zaslugujemy
dokonujac takich a nie innych politycznych wyborow.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Do Pana Mrka L.
PostNapisane: Cz lis 20, 2008 7:44 pm 
Offline
Autor TRiS
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 28, 2008 11:43 am
Posty: 369
Lokalizacja: Szczecin
Może nie będziemy mówić o demagogii. Proszę Pana, żyjemy w Wolnym Niepodległym Państwie i niech mi Pan tutaj nie ,,wjeżdża,, z bzdurnymi wypowiedziami typu starych komuchów Rosjan. Ja osobiście jak wielu POLAKOW żądamy to co nam obiecywano, a co obiecywano, jeśli Pan nie wie - proszę się trochę poduczyć. Ja kończę dyskusję z Panem, bowiem to już zakrawa na nienawiść, złośliwość. Powtarzam - nie o TAKE Polskę walczyła ,,Solidarność,, i nie o TAKE Polskę także byłam w ,,Solidarności,, na każde zawołanie. Kończę, proszę Pana bo nas chyba dużo różni. Nie pozdrawiam natomiast życzę ... Mamy okazuje się dużo wspólnych znajomych. Świat jest mały a Szczecin całkiem znajomy, gdy się tu mieszka od kilkunastu lat.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 20, 2008 7:53 pm 
Offline
Pierwszy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2006 2:25 pm
Posty: 1825
Lokalizacja: Szczecin -Kozacka Góra
Gospodarka rynkowa:
Model skandynawski
.......................
.......................
Model ... sycylijski.
Pytanie: do którego teraz w Polsce bliżej.

Pozdrawiam "obie zwaśnione strony" - Marię47 i M@rka

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Wiutam Rych0
PostNapisane: Cz lis 20, 2008 8:26 pm 
Offline
Autor TRiS
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 28, 2008 11:43 am
Posty: 369
Lokalizacja: Szczecin
Przykro mi, że wyszłam na ,,jędzę,, którą nigdy nie byłam i nie jestem. Wiem co piszę, wiem co mówię - staram się wyważać słowa. Jednak gdy zarzuca mi się demagogię - no to gruba przesada. Z PZPR nic nie miałam wspólnego, ani mój mąż, ani moi Rodzice /Mamcia i 0jczym/. Dana - Twoja koleżanka z AR - to nawet ja pracując w Telewizji - nie dostała się do średniej szkoły tylko zawodówki gdzieś na prowincji ,,bo gęś jedna zbuntowała się przeciwko nauce języka rosyjskiego."Gdy poszłam - mając wsparcie osób ,,ustosunkowanych,, jej wychowawczyni była grzecznie mówią ,,niemiła,,. Wyczułam od niej alkohol. A ,,PIJAKÓW,, nawet w Związku pt .., nie brakowało. Jeden rok minął Danie na ,,bezuczeniu,,. Nie miałam nic do powiedzenia. Nigdy nie kochałam Partii, a mój /ciężko chory obecnie Tadeusz/ przeżył to okropnie. Jednak studia skończyła i nie tylko. Bez partii, bez koneksów. Swój wyjazd do Niemiec /Michał się rodził/ opóżniłam o tydzień aby zagłoować na p.L.Wałesę . Moja Rodzina nie była pijacka, wychowaliśmy dzieci - uważam dob rze. Z tym pijaństwem różnych osób - to ja bym sobie podyskutowała, jednak szkoda czasu. Jestem zaskoczona agresją tego Pana - jednak ... mam jeszcze żyjących Przyjaciół. Rozmawiałam z panem ... ten Pan wie z kim. Kończękysję, do której może powrócę za ... pewien czas. Pozdrawiam i proszę jeśli mogę o p.Barbarę Muszyńska - oczywiście jeśli masz - ,,Buones ia mur - słodkich snów przyjemnych marzeń,,. Pozdrawiam wyjątkowo serdecznie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 20, 2008 8:32 pm 
Offline
Majster
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 03, 2006 9:45 pm
Posty: 165
Lokalizacja: szczecin
RychO napisał(a):
Gospodarka rynkowa:
Model skandynawski
.......................
.......................
Model ... sycylijski.
Pytanie: do którego teraz w Polsce bliżej.

Pozdrawiam "obie zwaśnione strony" - Marię47 i M@rka


Rychu, na temat naszego modelu gospodarki rynkowej mozemy dyskutowac w nieskonczonosc, choc i tak, jak przypuszczam, mamy podobne zdanie.
wracajac do meritum pozwole sobie jeszcze raz zapytac jaki byl cel
postu P.Marii.Ja naprawde nie rozumiem.Nie jestem zwolennikiem Prezydenta, gala moim zdaniem byla klapa, ale to Swieto Niepodleglosci!!!

To nie obiad na TSR za 500 tys.Gdyby P.Maria taki przyklad podala, bylbym sie zgodzil.Niestety P.Maria nie chce odpowiedziec na jasno, jak mysle, postawione pytanie. Ja tego nie rozumiem.Jesli ktos potrafi mi to wyjasnic to bede wdzieczny.

Ps.
Nie rozumiem za to wycieczek osobistych.Za swoje wypowiedzi ponosze
zawsze pelna odpowiedzialnosc.Jesli sie myle potrafie sie do tego przyznac i przeprosic.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz lis 20, 2008 8:57 pm 
Offline
Autor TRiS
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 28, 2008 11:43 am
Posty: 369
Lokalizacja: Szczecin
Proszę wskazać miejsce gdzie są słowa do ,,osobistych wycieczek,,. Zwyczajnie, mamy paru znajomych, co jest w Szczecinie normą. Gala mi się nie podobała, nie głosowałam na tego Prezydenta i uważam, ja skromna 0bywatelka naszego Kraju - nieudana. Natomiast skoro został wybrany - jest Prezydentem i koniec kropka. A, że Rodaków rozmowy wnoszą dużo mniej lub więcej zdań o niektórych osobach, o Rodzinie, wiadomo, chętnie się słucha, Napisał Pan ,,nie szanuję Waszych książek,, Pana prawo, Pana opinia i nic mi do tego. Natomiast zarzucanie mi demagogii czy wspominanie bohaterów radzieckich - to już za dużo. Pijaństwo ... moja Rodzina nie piła, ja także nie ... a reszta, - o czym ja się dowiedziałam - jest milczeniem...do czasu ...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz lis 20, 2008 9:07 pm 
Offline
Majster
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 03, 2006 9:45 pm
Posty: 165
Lokalizacja: szczecin
maria47 napisał(a):
Proszę wskazać miejsce gdzie są słowa do ,,osobistych wycieczek,,. Zwyczajnie, mamy paru znajomych, co jest w Szczecinie normą. Gala mi się nie podobała, nie głosowałam na tego Prezydenta i uważam, ja skromna 0bywatelka naszego Kraju - nieudana. Natomiast skoro został wybrany - jest Prezydentem i koniec kropka. A, że Rodaków rozmowy wnoszą dużo mniej lub więcej zdań o niektórych osobach, o Rodzinie, wiadomo, chętnie się słucha, Napisał Pan ,,nie szanuję Waszych książek,, Pana prawo, Pana opinia i nic mi do tego. Natomiast zarzucanie mi demagogii czy wspominanie bohaterów radzieckich - to już za dużo. Pijaństwo ... moja Rodzina nie piła, ja także nie ... a reszta, - o czym ja się dowiedziałam - jest milczeniem...do czasu ...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz lis 20, 2008 9:35 pm 
Offline
Majster
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 03, 2006 9:45 pm
Posty: 165
Lokalizacja: szczecin
maria47 napisał(a):
Proszę wskazać miejsce gdzie są słowa do ,,osobistych wycieczek,,. Zwyczajnie, mamy paru znajomych, co jest w Szczecinie normą. Gala mi się nie podobała, nie głosowałam na tego Prezydenta i uważam, ja skromna 0bywatelka naszego Kraju - nieudana. Natomiast skoro został wybrany - jest Prezydentem i koniec kropka. A, że Rodaków rozmowy wnoszą dużo mniej lub więcej zdań o niektórych osobach, o Rodzinie, wiadomo, chętnie się słucha, Napisał Pan ,,nie szanuję Waszych książek,, Pana prawo, Pana opinia i nic mi do tego. Natomiast zarzucanie mi demagogii czy wspominanie bohaterów radzieckich - to już za dużo. Pijaństwo ... moja Rodzina nie piła, ja także nie ... a reszta, - o czym ja się dowiedziałam - jest milczeniem...do czasu ...


Pami Maro, rzeczywiscie wiele nas rozni, nie musimy byc przyjaciolmi
ale prosze jeszcze raz przeczytac swoj wlasny pierwszy post.

Jesli stwierdzenie ze za pieniadze za Gale mozna wyzywic iles tam glodnych dzieci nie jest demagogia, to czym ???
Ja akurat nie dziwia sie red.Miecugowowi, wielkie pieniadze to pojecie wzgledne. Gdyby takie pieniadze byly wydane na kalendarze( jak w Szczecinie w ub.r.) to tez bym byl zniesmaczony, ale nie w tym przypadku.Pani ten przyklad przytoczyla, nie ja.Ja pytam w jakim celu ?

Jeszcze jedno, to co mi sie nie podobalo w tekstach przez Pania tu zamieszczonych napisalem do Pani prywatnie, bo to moje prywatne oceny
i sytuacje ktorych bylem uczestnikiem.
Im dalej od II wojny, im mniej uczestnikow zyje tym wiecej bohaterow.
Z Solidarnoscia podobnie.Plywalem, dlatego znam pare ciekawych przypadkow a Gryfu i Transoceanu :):).
Pisze Pani Nam obiecywali, nie Otake Polske walczylismy.Zgadza sie Polska nie miala byc taka, liste porozumien sierpniowych znam dobrze,
ale kto to ci Oni, kto jest temu winien. Mnie sie tez wiele rzeczy nie podoba, prosze poczytac moje inne wypowiedzi, ale ja sadze ze
mamy ( nie Pani ani ja) wszyscy, cale spoleczenstwo to, na co wlasnie
wszyscy jako spoleczenstwo- zasluzylismy, dokonujac takich a nie innych wyborow( nie indywidualnie ale jako spoleczenstwo).
Jesli nie mam racji, to prosze mnie przekonac.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Wsparcie techniczne KrudIT Usługi Informatyczne
[ Time : 0.034s | 13 Queries | GZIP : Off ]