Header image Hej, Hej Rybacy!
Strona byłych studentów Wydziału Rybactwa Morskiego
Gadulec - forum Rybaków i Sympatyków
      Strona główna : : Galeria : : Forum
Teraz jest Cz mar 28, 2024 5:15 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: So gru 20, 2008 8:12 pm 
Offline
Autor TRiS
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 28, 2008 11:43 am
Posty: 369
Lokalizacja: Szczecin
Ż Y J E M Y

Jesteśmy od urodzenia aż do zejścia z tego łez padołu do Krainy Szczęśliwości - szczęśliwi, zadowoleni. Moim zdaniem nie każdy chce iść do tej Krainy Szczęśliwości, jednak nadchodzi jego czas, czas od urodzin aż do zgonu. Zgonu? Dobry Boże, każdy z nas chciałby żyć długo i szczęśliwie. Wiadomo, jak jest na tej naszej Ziemskiej Planecie, jednak ja i Ty ją kochamy, kochamy ŻŻZZYCIE. Bo niestety Życie mamy tylko jedno. Raz się rodzimy i raz umieramy. Co się stanie z nami w ,,Życiu po życiu,, nikt nie wie i nie będzie wiedział póki nie przejdzie do Krainy Szczęśliwości. Żegnałam wiele osób młodszych wiekiem /tacy też odchodzą/i starszych. 0dchodząc od grobu najbliższych i jakże nam kochanych osób, roniąc łzy rozpaczy myśleliśmy – I na nas przyjdzie ta ostatnia chwila, ostatnia Godzina.
Takie myśli nachodzą nas w Boże Narodzenie , w Nowy Rok – a także nieraz bez powodu. Pytamy sami siebie: ,,Czy warto żyć, czy warto denerwować się życiem naszych najbliższych, ich zdrowiem, ich biedą? Bogactwem, nie musimy się zamartwiać, bowiem jest tylu chętnych do spadku, że aż strach.
Kochani Moi Przyjaciele. Przeżyłam wiele, słyszałam strzały, płakałam w 70 roku w ramionach Mamy, która także zdenerwowana – pocieszała mnie jak tylko umiała. Jakoś wszystko przeminęło, co najgorsze przeszło do Historii? Czy na pewno na zawsze? Nie wiem. Zamartwiam się i ma – aby moje Dzieci, Moje Wnuki, Wasze Dzieci i Wasze Wnuki – żyli w Szczęśliwej Krainie, dobro, to Przyszłość przyszłych POKOLEN. 0by Polska Nigdy nie zginęła. Kocham Was, kocham Polskę!

Maria 47


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Wsparcie techniczne KrudIT Usługi Informatyczne
[ Time : 0.022s | 13 Queries | GZIP : Off ]