Header image Hej, Hej Rybacy!
Strona byłych studentów Wydziału Rybactwa Morskiego
Gadulec - forum Rybaków i Sympatyków
      Strona główna : : Galeria : : Forum
Teraz jest Cz mar 28, 2024 6:54 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt lip 27, 2007 8:29 pm 
Offline
Pierwszy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2006 2:25 pm
Posty: 1825
Lokalizacja: Szczecin -Kozacka Góra
http://pl.youtube.com/watch?v=L8xftE290 ... ed&search=
- prosze obejrzeae ten link (i okolice) - i mi głowy nie zawracaae - chyba, ?e ktoP coP fajnego wy_youtube_ował :) - wtedy prosimy zapodaae tu link, lub "wkleiae".
.............

i dodam jeszcze to: - mo?e i ciut naiwne. ale faaajne :) :
http://pl.youtube.com/watch?v=14yZL5g0pu4

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So lip 28, 2007 7:20 am 
Offline
Sympatyk

Dołączył(a): N paź 22, 2006 11:52 am
Posty: 13
Lokalizacja: Torun
To właPnie zielen i piekne okolice zatrzymały mnie w Szczecinie na tak długo.Teraz mam "gotyk na dotyk" ale cišgle tesknie do Szczecina.
Qba :o


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Gotyk na dotyk
PostNapisane: So lip 28, 2007 10:21 am 
Offline
Ochmistrz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 23, 2006 2:22 pm
Posty: 762
Lokalizacja: Szczecin
Nie martw sie Torun tez piekne miasto, swego czasu sporo tam jeŸdziłem i cišgle mi sie podobało . CoP w tym musi byae.A przy okazji dobrze wiedzieae, ?e jest bratnia dusza w Toruniu .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Kilka pytan
PostNapisane: Pn wrz 10, 2007 5:03 pm 
Offline
Pierwszy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2006 2:25 pm
Posty: 1825
Lokalizacja: Szczecin -Kozacka Góra
Do tych, którzy zobaczyli po raz pierwszy Szczecin z okazji egzaminów wstepnych, a zaczeli poznawaae na studiach.
- Wyobra?enia przed przybyciem?
- Pierwsze wra?enia?
- To co zostało w pamieci?
- Ulubione i nieulubione miejsca?
Tylko prosze szczerze, bez wazeliny, opinie krytyczne te? mile widziane.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt wrz 11, 2007 7:50 pm 
Offline
Ochmistrzyni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2007 10:03 am
Posty: 1132
Ja pamietam ,ze przyjechalam na egzaminy wstepne z moim tatusiem. Zawsze stal u mojego boku kiedy dzialo sie cos waznego w moim zyciu. Pamietam, ze zamek Ksiazat Pomorskich nie byl jeszcze odbudowany i Kosciol perotestancki rowniez. Egzamin wstepny zdawalam z trzech przedmiotow to byl j.rosyjski, biologia i matematyka. Konkurencja byla dosc duza szczegolnie dla nas rybaczek, podobno dla nas byly miejsca ograniczone. Wieczorami z moim ojcem robilismy przechadzki bylismy na ul.Wawrzyniaka i tam byl klub "Kontrasty". Slyszalam jak studenci spiewaja i jak maja wesolo, Postanowilam byc studentka na medal i zdac egzaminy na 5....To sie udalo, bo czekajac w domu na odpowiedz dostalam cienka koperte, podobno te grubsze koperty zawieraly zwrot dokumentow i odpowiedz odmowna. Z opowiadan mojego ojca nauczylam sie calej historii Szczecina sympatycznie wspominam z nim obiad w barze "Jagodka". Acha! Na parterze Wydzialu bylo zebranie informacyjne, i o ile sie nie myle prowadzil je dziekan Winnicki...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So paź 20, 2007 12:06 pm 
Offline
Pierwszy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2006 2:25 pm
Posty: 1825
Lokalizacja: Szczecin -Kozacka Góra
My rdzenni szczecinianie, mieliPmy na pierwszym roku niezły ubaw.
Nie-szczeciniacy totalnie gubili sie w naszym słynnym gwiaŸdzistym układzie ulic :D ProponowaliPmy im tak?e niezły zarobek, za pomalowanie sufitu w kinie Derby :D - kino pod gołym niebem.
Ale szybko sie uczyli. Ciekawe. czy sentyment do miasta studiów im pozostał?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So paź 20, 2007 3:21 pm 
Offline
Ochmistrzyni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2007 10:03 am
Posty: 1132
Napewno pozostal. Ja np. pomimo uplywu tylu lat kojarze jesien z Szczecinem. Po paru miesiacach niewidzenia sie z kolezankami spotykalysmy sie jesienia. Ile bylo do opowiadania po wakacjach! A takze Szczecin kojarzy sie z tymi radosnymi, wesolymi przezyciami z okresu studiow, o tych przykrych przeciez sie prawie nie pamieta... :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 15, 2007 5:25 pm 
Offline
Młodszy Rybak

Dołączył(a): Cz lis 15, 2007 11:27 am
Posty: 10
Lokalizacja: róg 20-ej i 25-ej
Długo nie mogłem skumaae z której strony przyje?d?a pocišg na Główny.O skrzy?owaniach nie wspomne.W koncu chodziłem na "słonce".Sentyment...sentyment ogromny.?ona skonczyła PAM,w tym roku córka te? została PAM-istkš.Szkoda ?e w tej przemianie Szczecin został w peletonie.Troche ?al ?e nie poszło jak we Wrocku,Poznaniu a nawet w mniejszych miastach.Przez ostatnie lata czestej jazdy do Sczecina (córka) zawsze zwracałem uwage na detale lub braki-KaPka,Bajka,bary,kina.No ale za to byłem dumny jak pieae pawii gdy znajomi opowiadali o pobycie na Tall....ale za to łza i głowa sie kreci jak ostatnio jechałem Pladem trójki.Sam nie wiem mo?e to zachowaae jako skansen.Narazie tyle.Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 15, 2007 8:20 pm 
Offline
Ochmistrzyni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2007 10:03 am
Posty: 1132
Az wierzyc mi sie nie chce, ze Szczecin pozostal w peletonie. W zeszlym roku przejezdzalam przez Szczecin i nie moglam przejechac. Bylo duzo ulic rozkopanych. Nie zdazylam nawet wstapic do ulubionego miejsca, Zamku Ksiazat Pomorskich. Ale widocznie tak jest, szkoda bo Szczecinowi zycze wszystkiego naj... naj... Rowniez pozdrawiam :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Wsparcie techniczne KrudIT Usługi Informatyczne
[ Time : 0.018s | 13 Queries | GZIP : Off ]