Header image Hej, Hej Rybacy!
Strona byłych studentów Wydziału Rybactwa Morskiego
Gadulec - forum Rybaków i Sympatyków
      Strona główna : : Galeria : : Forum
Teraz jest Cz mar 28, 2024 6:55 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wojsko i WF
PostNapisane: Śr kwi 11, 2007 11:51 am 
Offline
Majster
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 24, 2006 1:26 am
Posty: 158
Lokalizacja: Brisbane
"Wojsko" po "wuefie" było najwa?niejszym przedmiotem studiów. Brak zaliczenia jednego z nich powodował niezmierzone trudnoPci które nawet w wypadku otrzymania ocen celujšcych z wszystkich innych przedmiotów skutkowały wydaleniem z uczelni.

Czy ktoP mo?e napisaae jakich sztuczek, wymówek, błagan czy gróŸb u?ył w celu uzyskania zaliczenia?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: wuef
PostNapisane: Cz kwi 12, 2007 10:31 am 
Offline
Pierwszy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2006 2:25 pm
Posty: 1825
Lokalizacja: Szczecin -Kozacka Góra
Przyjemnym zamiennikiem był Lodogryf. Ci, co nie umieli jeŸdziae, zakładali ły?wy i siedzieli na ławeczce i od czasu do czasu robili rundke, trzymajšc sie bandy.
Zaległe wuefy odrabiało sie o 6.00. Były te? inne zamienniki okolicznoPciowe: np. kopanie rowów- 3m bie?šce = 1 wuef.
Na koniec studiów malowałem bramki i wieszałem na nich siatki.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: wuef
PostNapisane: Cz kwi 12, 2007 11:28 am 
Offline
Majster
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 24, 2006 1:26 am
Posty: 158
Lokalizacja: Brisbane
Rycho napisał(a):
Przyjemnym zamiennikiem był Lodogryf. Ci, co nie umieli jeŸdziae, zakładali ły?wy i siedzieli na ławeczce i od czasu do czasu robili rundke, trzymajšc sie bandy.
Zaległe wuefy odrabiało sie o 6.00. Były te? inne zamienniki okolicznoPciowe: np. kopanie rowów- 3m bie?šce = 1 wuef.
Na koniec studiów malowałem bramki i wieszałem na nich siatki.

Jeden z kolesiow ktorzy zamilkli na tym forum, pamietam, zaklinal sie szefowi Studium W-F ze odrobil zalegly wuef ale mu pies zjadl zaswiadczenie. I poczciwy "Pakula" uwierzyl mu i wpisal zaliczenie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 12, 2007 2:44 pm 
Offline
Trzeci
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 21, 2006 7:17 am
Posty: 109
Lokalizacja: Puck
Było to moje osišgniecie. Pies "ze?arł" 1,5mb rowu = 1WF.
Rowy były pod fundamenty Zootechniki.
A oprócz psa mieliPmy w pok. 20 Adonisa królika przywiezionego przez Ziutka. Rzeczony królik nie zjadał papieru, ale produkował bobki, co dziwnie wkurzało kierowniczke DS. Kiedy wprowadzałem sie do Amicusa, gdzie jš przeniesiono wyrazom "radoPci i zadowolenia" nie było konca.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 12, 2007 5:22 pm 
Offline
Pierwszy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2006 2:25 pm
Posty: 1825
Lokalizacja: Szczecin -Kozacka Góra
a mo?e tylko 1,5 mb...
Nanu, a pamietasz, jak Ci w tym rowie zło?yłem urodzinowe ?yczenia ;)
"W takim miejscu ?yczenia" (albo jakoP tak) - obraziłeP sie chyba całkiem powa?nie
:?:
Dodam jeszcze, ?e najsprawniej kopał Kolega Wietnamczyk, nie pamietam który, a pewien kolega wykazujšcy ju? wtedy biznesowš ?yłke, wynajšł fachowca, a sam zajšł sie czymP innym, wychodzšc z niewštpliwie słusznego zało?enia, ?e nie ka?dy potrafi najlepiej wszystko i trzeba sie skupiae na swojej specjalizacji 8)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 12, 2007 5:47 pm 
Offline
Ochmistrz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 23, 2006 2:22 pm
Posty: 762
Lokalizacja: Szczecin
w latach póŸniejszych , mo?na było sobie pograae w siatke na wydziale i zdobyae kondycje na weekend.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 12, 2007 6:08 pm 
Offline
Pierwszy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2006 2:25 pm
Posty: 1825
Lokalizacja: Szczecin -Kozacka Góra
We wczePniejszych latach, niewielka salka na Królewicza, była ogólnouczelnianš do damskiego wuefu. W ramach zajeae dziewczyny uczyły sie tam tak?e ludowych tanców.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 22, 2007 12:14 am 
Offline
Pierwszy Sympatyk
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 22, 2006 10:10 pm
Posty: 116
Lokalizacja: Gdynia
Kochani - wf na lodowisku to była bajka, bo zaraz za lodowiskiem (ostroznie trzeba było przejPae przez tafle ?eby sie bron Boze nie poPlizgnšae) była taka knajpka - Tenisowa. I tam wf sie odrabiało. Ja nie umiem je?dziae na ły?wach do dziP. Latem zaP siedziało sie na Gontynce. Kilka dni w słoncu z ksiš?ka - i wf zaliczony. Jakos tak - trzeci czy czwarty rok - nie pamietam - nie byłam ani razu na prawdziwej sali. Nie trawie ganiania w tłumie za piłkš - albo gibania sie na polecenie czyjekolwiek... Co zrobiae...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt maja 08, 2007 2:59 pm 
Offline
Pierwszy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2006 2:25 pm
Posty: 1825
Lokalizacja: Szczecin -Kozacka Góra
[url=http://bk.ar.szczecin.pl/forum/viewtopic.php?t=18&postdays=0&postorder=asc&start=0&sid=b37445b506dd1fc9dd69cc1828c8cfc0[url]deczko wojskowej tematyki[/url] :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 11, 2008 6:14 am 
Offline
Rybak

Dołączył(a): Cz sty 03, 2008 5:30 am
Posty: 32
Lokalizacja: Windsor, Ontario
Regulamin wojskowy mowil, ze lyzka ogolnowojskowa sklada sie z komory lyzkowej i raczki wodzacej. Natomoast lufa to nagwintowany slup powietrza oblany zalazem. A najlepiej bylo, jak obywatel major Karnacz opowiadal w przyplywie dobrego humoru przygode z lat mlodosci, gdy jeszcze jako mlody porucznik bedac na poligonie odkryl, ze w kuchni polowej zginal tluszcz. Problem byl powazny-jak twierdzil-no ale ja nie w ciemie bity ustawilem wszystkich w szeregu, przeszedlem wzduz no i znalazlem winowajcow natychmiast. W wyniku lustracji odkrylem, ze dwoch kucharzy mialo tluste usta.

_________________
www.faux-ever-finishes.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt lut 12, 2008 7:17 pm 
Offline
Pierwszy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2006 2:25 pm
Posty: 1825
Lokalizacja: Szczecin -Kozacka Góra
RychO napisał(a):
[url=http://bk.ar.szczecin.pl/forum/viewtopic.php?t=18&postdays=0&postorder=asc&start=0&sid=b37445b506dd1fc9dd69cc1828c8cfc0[url]deczko wojskowej tematyki[/url] :)

A tu link do "konkurencyjnego" wštku:
http://www.bk.ar.szczecin.pl/forum/viewtopic.php?t=18
?e nie dałem od razu... no có?... wiek robi swoje :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wojsko i WF
PostNapisane: Pt maja 16, 2008 8:36 pm 
Offline
Rybak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 01, 2008 12:39 pm
Posty: 22
Nowak napisał(a):
"Wojsko" po "wuefie" było najwa?niejszym przedmiotem studiów. Brak zaliczenia jednego z nich powodował niezmierzone trudnoPci które nawet w wypadku otrzymania ocen celujšcych z wszystkich innych przedmiotów skutkowały wydaleniem z uczelni.

Czy ktoP mo?e napisaae jakich sztuczek, wymówek, błagan czy gróŸb u?ył w celu uzyskania zaliczenia?


kilka wspomnień z wojskiem związanych -:

troszkę nietypowych bo miałem na początku studiów kategorię D :D

Chodzę więc sobie razem z dziewczynami na wojsko i mamy zajecia ze skażeń jądrowych. Nagle wpadam na pomysł i podnoszę łapkę. Pan major (lub kapitan nie pomnę ) pozwala mówić. No więc mówię,że w polu skażenia najlepiej uszyć taki walec z plandeki i wtedy żołnierz zamiast nieść plandekę i kłaśc sie na niej , mógłby w środku biec w tym walcu cały czas. Chwila ciszy. I konkluzja - siadaj, tego nas nie uczyli......

Drugie wpomnienie - wezwanie w trakcie studiów na komisje wojskową. Wielki strach że podniosą kategorię. NA szczeście prawie umarłem i dostałem kategorię E . Natychmiast po tym poprosiłem kierownika (chyba półkownik) studium o rozmowę i zaproponowałem mu,że dalej nie będę chodził na ten przedmiot, bo jestem trwale niezdolny do wszelkiej służby, nawet cywilnej. Piana z ust sie potoczyła i niestety chodziłem do egzaminu

Trzecie wsponienie- egzamin. Były gotowce. Wszedłem. Wybrałem kartkę . Nie trafiłem. Więc podszedłm i poprosiłem o drugą kartkę z pytaniami. Spytano czy wiem,że bedzie o stopien niżej. Wiedziałem, wziąłem drugą kartkę i podłożyłem gotowe odpowiedzi napisane w domu ....

_________________
"TooOld": Transforming Organism Optimized for Observation and Logical Destruction

Muszlowce :
http://www.tooold.ayz.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 07, 2008 11:26 pm 
Offline
Bajkok
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 24, 2006 1:24 pm
Posty: 238
Lokalizacja: z Bałtyku
http://pl.youtube.com/watch?v=XSdVC0fsv ... re=related :D

_________________
Kocham Trutte Morpha Fario


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Wsparcie techniczne KrudIT Usługi Informatyczne
[ Time : 0.026s | 15 Queries | GZIP : Off ]