Header image Hej, Hej Rybacy!
Strona byłych studentów Wydziału Rybactwa Morskiego
Gadulec - forum Rybaków i Sympatyków
      Strona główna : : Galeria : : Forum
Teraz jest Cz mar 28, 2024 3:33 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt lis 07, 2008 11:03 pm 
Offline
Autor TRiS
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 28, 2008 11:43 am
Posty: 369
Lokalizacja: Szczecin
Bez komputera – nie ma myślenia...

Jestem cała szczęśliwa w tym Nowym 2008 roku. Pada sobie śnieżek, nie pada równo tylko od czasu do czasu. Temperatura też jakaś wahadłowa, wczoraj minus, dzisiaj plus. W ogóle chlapa i klapa. Wychodząc rano zapatrzyłam się na parę ,,chłopaków,, uszczęśliwionych ,,piwkiem,, i bęc na ziemię jak długa i szeroka jestem. Po obcasie w nowym bucie pozostał ślad. . 0bcas w jedną stronę, ja w drugą. Tak mi się odwdzięczyły buty, które kupiłam ,,po sezonie,, na jutrzejszą uroczystość. Nawet nie mam pożalić się komu, bo mąż jakiś nie w humorze. Rozumiem Jego. Tyle lat, tyle lat z tą samą żoną przy boku. Zawsze powtarzałam ,,kochaj swoją żonę bo mogłeś mieć gorsza,, albo lepszą.,,
Jednak to ciśnienie, ta aura nie nastraja optymistycznie. Gdyby chociaż ten śnieg nie topniał, byłoby mniej tych wywrotek, koziołków. Meteorolodzy zapowiadają niż i opady. I tak minie ta zima i ani się obejrzymy a zaświeci Słoneczko oko dnia pięknego. Jednak to przyszłość, teraźniejszość stoi za oknem i powoli nadchodzi zmierzch. Co prawda dzień dłuższy chyba o 17 minut, jutro pewnie o 19 i czas pobiegnie.
Gdzie to szczęście? – zadaję sobie pytanie?
Szczęście? Kobieto, masz komputer, przez który porozumieć możesz się z przyjaciółmi powiedzieć tym, których nie lubisz co o nich myślisz i vice versa. Możesz włączyć Skype i sobie pogadać. Próbuję. Połowa Przyjaciół czy znajomych nie ma sprzętu zwanego komputerem. I znów zdziwienie. Jak można żyć bez komputera. Można, można – odpowiada moja Irka, przyjaciółka. Ja co prawda mam jednak nie umiem się tym czymś posługiwać. Powiem Tobie więcej, dużo moich znajomych w pewnym wieku nie umie, natomiast niektórzy robią to świetnie. No tak, ja umiem pisać, coś tam już uruchomić jednak moje beztalencie techniczne często daje znać o sobie. Wówczas z pokorną miną proszę mojego ,,mężczyznę,, że 0n taki mądry, tak wszystko umie /co jest prawdą/, głaszczę go, proszę Kotkę-Kasię, żeby też pogłaskała Pana. Jednak Kasia ma długie pazurki i ta pieszczota jest nieraz bolesna. Co z butami, co jutrzejszym uroczystym dniem? Jakoś to będzie, buty ubiorę te starsze, i jakoś przejdzie bezboleśnie jutrzejszy dzień. Potem pojutrze i tak powolutku, powolutku przejdzie wiosna, lato, a potem z górki.
Co mnie także ogromnie raduje , jak bardzo ogromnie. Wreszcie dom, w którym mieszkam 10 lat, na Pogodnie /przedtem mieszkałam w Śródmieściu – na salonach ok.100 metrów/ wreszcie dopadła ekipa remontowa. Dziękuję Prezesowi Wspólnoty Mieszkaniowej, że doczekałam tej chwili. Po bardzo dłuuuugich prośbach, prawie ,,modłach,, coś ruszyło. Miało wprawdzie ruszyć dwa czy trzy lata do tyłu, jednak ,,lepiej późno niż wcale,,. 0miną mnie wreszcie uwagi Rodziny i Znajomych ,,jak mogłaś w takiej ,,chałupie,, kupić mieszkanie. I moje tłumaczenia. ,,Dobrze, już dobrze, jednak zobaczcie w środku, jak pięknie,,. Czy jutrzejsza uroczystość i rozpoczęty remont może aż tak mocno cieszyć??? 0j, może, może. Wreszcie jest to cegiełka co prawda maleńka, przyczyniająca się do urody naszego miasta-Szczecina. No i te medale, które zostaną nam jutro przypięte przez Jego .Ekscelencję .Władającego Szczecinem? Może ktoś inny przypnie nam je do piersi. Nie wiem. Czas pokaże. Jednak parę ,,głębszych,, szampanów wypiję. Parę tzn, dwie lampki. Pocałunki, pocałunki, życzenia, bo bal był już w lipcu i znów codzienne życie. I okno na SWIAT – MÓJ ulubiony komputer.
Maria 47


Ostatnio edytowano Cz lut 19, 2009 12:31 am przez Maria47, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 29, 2008 12:49 am 
Offline
Bajkok
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 24, 2006 1:24 pm
Posty: 238
Lokalizacja: z Bałtyku
Dawniej też...
http://pl.youtube.com/watch?v=badOug6QMjI
:D :D :D

_________________
Kocham Trutte Morpha Fario


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 29, 2008 7:43 pm 
Offline
Pierwszy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2006 2:25 pm
Posty: 1825
Lokalizacja: Szczecin -Kozacka Góra
A teraz... :wink:
http://pl.youtube.com/watch?v=T4We4Mrm5 ... re=related

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Wsparcie techniczne KrudIT Usługi Informatyczne
[ Time : 0.019s | 15 Queries | GZIP : Off ]