| Gadulec https://rybacy.org/phpBB3/ |
|
| technolog produkcji https://rybacy.org/phpBB3/viewtopic.php?f=22&t=997 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Waldi [ Pn maja 03, 2010 8:17 pm ] |
| Tytuł: | technolog produkcji |
Nordfish Fooddmark Sp.z o.o. z siedzibą w Charzynie poszukuje technologa produkcji Ogłoszenie ukazało się w Głosie Szczecińskim wydanie 30.04-03.05.2010 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|