Header image Hej, Hej Rybacy!
Strona byłych studentów Wydziału Rybactwa Morskiego
Gadulec - forum Rybaków i Sympatyków
      Strona główna : : Galeria : : Forum
Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:05 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 15, 2007 9:17 am 
Offline
Pierwszy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2006 2:25 pm
Posty: 1825
Lokalizacja: Szczecin -Kozacka Góra
Co do pchania malucha - chyba rzeczywiście Dni Wydziału, a nie Kultar - fotki nie wyglądają na majowe, raczej wczesnowiosenne.

Co do własnego radia w necie - Iwona, co Ty na to? Bo ja na to jak na lato :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 15, 2007 11:17 am 
Offline
Drugi
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 21, 2006 4:46 pm
Posty: 332
Lokalizacja: Szczecin
1/ Dzieki Wiskawo za pochwałe, za "czarne czasy pod czerwonym sztandarem" - po prostu były inne, a na pewno nie we wszystkim gorsze. Dla nas były tez kolorowe, co szczerze starliśmy sie podkreślić. Gdybym jeszcze zechciał dodał, jak wyglądały wydziałowe (rybackie) zebrania PZPR, pod dowcipnym zarządem Winniczka - to przy opisie PZPR w naszym wydaniu spotkania kościelne jawiły by się jako siedliska tyranii... Ale wiem, że w "tamtych" czasach tzw. oazy także były jakby weselsze, nie wciskające na sile kitu antyaborcyjnego, jedynie słusznej, twardej drogi katolickiej itp. Czy to nie szło aby śladem "dzieci kwiatów"?
2/ Natomiast co do zarzutu "nie wszytko powiedzieli": pomijając brak czasu, to tematem była "studencka KULTURA", a nie życie w akademiku i nauka. Oczywiście, że pod słowem na K można rozumieć niemal wszystko, co sie robi (taka antropologia kulturowa czy odwrotnie albo jakoś tak), ale w wąskim znaczeniu KULTURA to dziedziny sztuki i rozrywki. Howgh!

_________________
Możesz myśleć po, ale lepiej przed...
Spiesz sie kochać ludzi - tak szybko odchodzą...
Absolwenci - łączcie się!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 15, 2007 7:59 pm 
Offline
Pierwszy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2006 2:25 pm
Posty: 1825
Lokalizacja: Szczecin -Kozacka Góra
Kilka fotek z audycji - w naszej galerii. Może coś w tym albumiku, jeszcze w radiowym klimacie przybędzie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 15, 2007 10:48 pm 
Offline
Majster
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 03, 2006 9:45 pm
Posty: 165
Lokalizacja: szczecin
. Woti to nawet sie platal przy zeznaniu co ZSP znaczylo. :lol:

Mogl biedaczek nie wiedziec bo przeciez za Waszych czasow juz ZSP
nie bylo (:(:
Tak prawde mowiac Wasze wspominki dotyczylyraczej konca lat 70-tych
i dotyczyly kontynuacji tego co wybuchlo po wydzrzeniach 68 roku.
U nas tez Kultar powstal w zasadzie z Dni Wydzialu, Radio studenckie,
kabarety itp dzialaly jak Wy byliscie w szkolach podstawowych.
Bal Rybaka starsi koledzy przyniesli jeszcze z Olsztyna.
Ja osobiscie bylem jedynie konsumentem studenckiej kultury ale na Famie bylem juz w 67 a najlepsze imprezy byly wlasnie na przelomie lat 60 i 70 tych.Wtedy powstawaly najlepsze kabarety studenckie z Laskowikiem, Smoleniem, Drozda czynieodzalowanym Kaczmarkiem ktorego wlasnie zabraklo.
Ja wiem ze bywam upierdliwy ale z audycji odnioslem wrazenie jakby wszystkoo sie zaczelo wlasnie wtedy kiedy Wy studiowaliscie.
To tak przy okazji bo audycji szczerze gratuluje i mam nadzieje ze bedzie kontynuacja.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 16, 2007 12:24 am 
Offline
Stary
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 18, 2006 1:19 pm
Posty: 270
Woti napisał(a):
... tematem była "studencka KULTURA"...

Musialo umknac to mojej uwadze bo mialem wrazenie ze to byly wspominki ogolnie o studenckich czasach a nie wylacznie kulturze studenckiej. Poza tym to nie do Was zarzut tylko do redaktorow ktorych robota jest kontrola programu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 16, 2007 12:31 am 
Offline
Stary
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 18, 2006 1:19 pm
Posty: 270
M@rek napisał(a):
...
Ja wiem ze bywam upierdliwy ale z audycji odnioslem wrazenie jakby wszystkoo sie zaczelo wlasnie wtedy kiedy Wy studiowaliscie. ...


Tak prawde mowiac to pamietam ze za naszych czasow luminarze kultury zawsze twierdzili ze te nasze "kulturalne" proby to wypociny w porownaniu z osiagnieciami poprzedniej generacji. I tak sobie mysle (wybaczcie koledzy!) ze chyba mieli racje.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 16, 2007 1:36 am 
Offline
Ochmistrzyni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2007 10:03 am
Posty: 1132
http://www.chor.ps.pl/ A tak przy okazji kultury studenckiej wspomnialam Chor Politechniki Szczecinskiej. Od czasu do czasu chodzilam do Filharmonii w Szczecinie i mialam okazje ich posluchac. Kazdy koncert byl niezapomnianym przezyciem. :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 16, 2007 5:43 pm 
Offline
Majster
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 03, 2006 9:45 pm
Posty: 165
Lokalizacja: szczecin
wiskawa napisał(a):
M@rek napisał(a):
...
Ja wiem ze bywam upierdliwy ale z audycji odnioslem wrazenie jakby wszystkoo sie zaczelo wlasnie wtedy kiedy Wy studiowaliscie. ...


Tak prawde mowiac to pamietam ze za naszych czasow luminarze kultury zawsze twierdzili ze te nasze "kulturalne" proby to wypociny w porownaniu z osiagnieciami poprzedniej generacji. I tak sobie mysle (wybaczcie koledzy!) ze chyba mieli racje.


Nie mam pojecia kim byli owi luminarze kultury.Lata o ktorych opowiadaliscie spedzilem na morzu i praktycznie ze studenckim zyciem niewiele mialem wspolnego. Nie proboje oceniac czy porownywac Waszych osiagniec z wczesniejszymi lub pozniejszymi ale to zycie kwitlo zanim jeszcze na studia sie dostaliscie a o tym w audycji ani slowa.
Fakty sa takie ze w Szczecinie, na Uczelni i Wydziale wszystko to
o czym opowiadaliscie bylo juz przed Wami.Wy po prostu przejeliscie paleczke od poprzednikow oczywiscie nadajac przedsiewzieciom wlasny wyraz.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 16, 2007 6:02 pm 
Offline
Pierwszy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2006 2:25 pm
Posty: 1825
Lokalizacja: Szczecin -Kozacka Góra
Masz racje M@rku, ale mieliśmy mało czasu w audycji i co oczywiste, skupiliśmy sie na własnych wspomnieniach.
A na forum sedina.pl napisałem przed chwilą:

To temat rzeka. My z wotim poruszyliśmy tylko mały wycinek, do tego widziany naszym subiektywnym wzrokiem. Na przykład nie zdążyliśmy nic powiedzieć o studenckich kołach naukowych, o tym jak przybyli z innych miast poznawali Nasze Miasto, jak gubili się w naszym słynnym gwiaździstym układzie ulic Centrum :wink: o zagranicznej studenterii (jeden z nich jest szefem kuchni nieopodal siedziby naszego Radia).
W szerszym niż woti i ja kontekście, mógłby wiele opowiedzieć Baca - Wojciech Hawryszuk. Do tego dodać ig - obecnie w Gdyni - na Skype. To by dopiero mogła być super audycja :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt lis 16, 2007 8:25 pm 
Offline
Pierwszy Sympatyk
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 22, 2006 10:10 pm
Posty: 116
Lokalizacja: Gdynia
Ja chciałam powiedzieć, że naprawde sie zaczeło za naszych czasów wiele - Kultar na przykład w 1974 (brałam udział w organizowaniu) , Kubusia pod kinem otworzono jak byłam na pierwszym bodaj roku (byłam w Radzie Klubu), radio też jakos w tym czasie (kierownikiem był Piątkowski, potem Michniewicz, obecnie wojskowy z Zegrza), zespół tańca Siermiegi, Indyk, Labolare - mało? A cóżeście - ty do nastepców sie zwracam - mieli potem? Potem to był stan wojenny i moje taśmy z radia szlag trafił. Tylko Kultar jakoś zipie - ale chyba on juz nie taki.
A co przedtem - przedtem był okres błedów i wypaczen i troche wieksza śruba. Za moich czasów było po 70 roku, okres gierkowej odwilzy i naprawde potrafiliśmy to wykorzystać. My byliśmy pokoleniem twórców - nie oglądaczy. Komputerów nie było, telewizor to sobie na szafce wymalowałam, a nauka specjalnie nam nie przeszkadzała w życiu towarzyskim. No! Howgh!
M@rku - poza tym nie mieliśmy 53 - jak mam teraz - a dwadzieścia pare. To czyni wielką różnice:-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 16, 2007 11:01 pm 
Offline
Ochmistrzyni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2007 10:03 am
Posty: 1132
Za moich czasow dzialaly aktywnie Kola naukowe, radiowezel ( Danusia W. Adam K), ja i moja kolezanka Ewa G. i nie tylko my pisalismy artykuly. Byl "Klub Kubus", w ktorym od czasu do czasu wystepowaly kabarety, byly tez tam prelekcje na ktore chetnie sie nie chodzilo. Klub "Kubus" miescil sie przy ulicy Broniewskiego. Kilku z moich kolegow pieknie malowalo a jeden Marian S. mial wernisaze na ktore dostawalysmy bilety.Mielismy tez swoja gazetke w ktorej byly rysunki przewaznie komiczne. Byly organizowane imprezy rybackie jak: chrzciny, polowinki i bal rybaka.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt lis 16, 2007 11:52 pm 
Offline
Majster
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 03, 2006 9:45 pm
Posty: 165
Lokalizacja: szczecin
Iwona napisał(a):
Ja chciałam powiedzieae, ?e naprawde sie zaczeło za naszych czasów wiele - Kultar na przykład w 1974 (brałam udział w organizowaniu) , Kubusia pod kinem otworzono jak byłam na pierwszym bodaj roku (byłam w Radzie Klubu), radio te? jakos w tym czasie (kierownikiem był Pištkowski, potem Michniewicz, obecnie wojskowy z Zegrza), zespół tanca Siermiegi, Indyk, Labolare - mało?


Przed Kultarem byly dni studenta wydzialu, a co do roku powstania to
pewny nie jestem ale na pewno w jego trakcie pobrali sie Hanka ze Stasiem z mojego roku. Mozna ich zapytac ale wydaje mi sie ze to bylo wczesniej. Radio na pewmo bylo wczesniej, rozne kabarety tez a Kubus- ten najlepszy to byl tam gdzie teraz szpital na Arkonskiej
ma oddzial dializ. Kto byl kierownikiem juz nie pamietam, ale na
imprezach czesto graly najlepsze krajowe zespoly z Nahornym, Nalepa i innymi. Prezesem choru Politechniki byl nasz student a pare osob od nas tez tam spiewalo.
Uwazam ze warto powspominac bo pamiec bywa zawodna i jesli ktos
nie spisze i zweryfikuje wspomnienia we wlasciwym czasie to maja
one tendencje do zycia wlasnym zyciem coraz bardziej odbiegajac od prawdy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt lis 16, 2007 11:53 pm 
Offline
Stary
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 18, 2006 1:19 pm
Posty: 270
Iwona napisał(a):
... My byliPmy pokoleniem twórców - nie oglšdaczy. Komputerów nie było...


Hmm... czyzbys chciala powiedziec ze komputery stopuja tworczosc i kreatywne myslenie? Ze sa dla "ogladaczy"? (BTW, bardzo mi to slowo "ogladacze" pachnie epitetem.) Poniewaz przez ponad 20 lat zajmuje sie profesjonalnie budowa oprogramowania komputerowego moge Cie zapewnic ze komputery nie sa tylko dla "ogladaczy" i z pewnoscia nie tylko nie ograniczaja kreatywnosci ale jej wrecz wymagaja.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lis 17, 2007 11:29 am 
Offline
Pierwszy Sympatyk
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 22, 2006 10:10 pm
Posty: 116
Lokalizacja: Gdynia
Ach nie - absolutnie nie mówie że to musi człowiekowi te część osobowości skasować:-) Ale też obserwuje jak bardzo na małolactwo (ucze od 24 lat w szkole średniej) wpłyneło to co sie nazywa "kulturą obrazkową". Nastawienie na odbiór, nie na tworzenie - taka tendencja. Biorą - nie dają. Ale - są wyjątki na szczeście.

Użyłeś słowa "buduje oprogramowanie komputerowe" - a wiec - nie ganiasz nieszczesnego Maria po ekranie, czy te? z kałachem nie tropisz przeciwnika - co w wiekszości robią moi uczniowie w każdej wolnej chwili - a wiec - tworzysz:-)
Jak widać - ja tez używam komputera - i rozumu mi to mam nadzieje nie skasowało. O! Nawet podyplomowo informatyke robiłam - i żyje.


Do M@rka - Kultar naprawde powstał w 74 - mam znaczki z numerkami (Kultar - i rok), i naprawde pierwsze przedtem były dni wydziału. Radio w Arkonie - o tym mówiłam. Ja wiem, że przedtem było gdzie indziej - jak i Kubuś - ale jak przyszliśmy na studia - Kubusia zupełnie nie było, a organizatorzy życia kulturalnego wozili sie z władzami miasta o zezwolenie na otwarcie takiej zarazy w środku miasta. Każdy z Kubusiów miał swoją atmosfere... Ciekawe jak to teraz wyglada - podobno z naszego zrobiono potem hurtownie alkoholu? Och - mam fotki z otwarcia Kubusia - posyłałam chyba chłopcom do galerii?

Każdy rocznik miała swoje piekne chwile - ale nadal uważam, ?e lata 70 miały wiecej szczęścia - nieco wiecej można było. Potem - sami wiecie. A przedtem, ba! Ale sobie jakoś młodziankowie rade dawali :D

Adaś K pracował za moich czasów w radio też - ale w Arkonie to już nie był taki mały radiowezeł. W Arkonie - prawdziwe radio - spikernia, amplifikatornia, sprzęcik całkiem przyzwoity na owe czasy. I du?o uczyliśmy sie od profesjonalistów z ARP. Ci to mieli archiwa!

Acha - zapomniałam powiedzieć - my sie także uczyliśmy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lis 17, 2007 11:24 pm 
Offline
Stary
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 18, 2006 1:19 pm
Posty: 270
Iwona napisał(a):
...
U?yłeP słowa "buduje oprogramowanie komputerowe" - a wiec - nie ganiasz nieszczesnego Maria po ekranie, czy te? z kałachem nie tropisz przeciwnika ...

Musze przyznac ze sam sie w to nie bawie ale moi mlodsi koledzy po pracy graja w rozne zespolowe wyscigi, strzelania, jezdza tysiace kilometrow na LAN-party i co tylko. Jest to chyba jakis sposob interakcji ktorej moje pokolenie nie rozumie. Mozna by o tym dlugo gadac ale chyba przestane bo mnie Moderator pogoni.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 18, 2007 3:48 pm 
Offline
Pierwszy Sympatyk
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 22, 2006 10:10 pm
Posty: 116
Lokalizacja: Gdynia
Gry nudzą mnie śmiertelnie, bo jestem "literkowa" nie "obrazkowa".

A jeszcze do tematu właściwego: My mówimy o Szczecinie - mieście blisko granicy bratnich, ale zawszeć - Niemiec. W Szczecinie - tak mówią starsi - mniej było wolno (nie wiem czy to prawda). Gdańsk miał całkiem inna atmosferę - czy Kraków - czy wreszcie Wrocław. Gdańskie najpiękniejsze lata w kulturze studenckiej to stary Żak. Lata - 60. I nieco wcześniej. Ze stanem wojennym wiele rzeczy sie po prostu skonczyło - a potem to była CAŁKIEM INNA HISTORIA


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 19, 2007 6:01 pm 
Offline
Majster
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 03, 2006 9:45 pm
Posty: 165
Lokalizacja: szczecin
Iwona napisał(a):
A jeszcze do tematu właściwego: My mówimy o Szczecinie - miescie blisko granicy bratnich, ale zawszeae - Niemiec. W Szczecinie - tak mówiš starsi - mniej było wolno (nie wiem czy to prawda). Gdansk miał całkiem inna atmosferš - czy Kraków - czy wreszcie Wrocław. Gdanskie najpiekniejsze lata w kulturze studenckiej to stary ?ak. Lata - 60. I nieco wczePniej.


NIe wiem czy w Szczecinie mniej bylo wolno, wiem na pewno ze
Szczecinskie tradycje akademickie sa znacznie mlodsze. Kiedy bylem
w ogólniaku byly tylko 3 wyzsze uczelnie;Politechnika,PAM i WSR.
Szkola morska byla szkoła policealna podobnie jak Studium nauczycielskie( pozniej WSP a aktualnie Uniwersytwt) za moich czasow to byla przechowalnia tych co sie na studia nie dostali i chcieli uciec przed wojskiem. Na WSR nasz Wydzial ( przeniesiony z Olsztyna) byl jedynym o pelnych prawach akademickich.W szczecinskiej kulturze studenckiej
tez bylo fajnie w latach 60 -tych ale z przyczyn objektywnych dominowala Politechnika( Chor, Studio Pantomimy itp). Z przyczyn jak najbardziej subiektywnych najbardziej podobal mi sie przelom lat 60 i 70 tych bo nie bylo animozji miedzyuczelnianych czy miedzywydzialowych.
Kluby srodowiskowe byly wspolne pod egida ZSP, ktora byla tak apolityczna jak tylko w owych czasach bylo to mozliwe. Niezdrowa rywalizacja zaczela sie po prymusowym połączeniu ZSP z ZMS em.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 19, 2007 6:31 pm 
Offline
Pierwszy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2006 2:25 pm
Posty: 1825
Lokalizacja: Szczecin -Kozacka Góra
M@rek napisał(a):
".
...po przymusowym połączeniu ZSP z ZMS em.

Tak, tego nie udało mi się w audycji dopowiedzieć. SZSP to było ZSP plus ZMS ( w wypadku nierybackiej cześci AR- ZMWiejskiej). Ale tam gdzie miałem okazje być, w stu procentach pozostał duch ZSP. Raz jeden, chyba omyłkowo wydelegowano mnie na konferencje sprawozdawczo- wyborczą Rady Uczelnianej SZSP na szczeblu AR. Siedziałem z rozdziawionym pyskiem i myślałem: Luuudzie! O czym oni tu pier... ?? Gdzie ja jestem??? Jakiś zły sen...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 19, 2007 10:46 pm 
Offline
Majster
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 03, 2006 9:45 pm
Posty: 165
Lokalizacja: szczecin
RychO napisał(a):
M@rek napisał(a):
".
...po przymusowym połšczeniu ZSP z ZMS em.

Tak, tego nie udało mi sie w audycji dopowiedzieae.


Nie wiem czy jest to powszechnie wiadomym ale chyba przez wszystkich lubiany Dziekan Aleksander byl temu polaczeniu zdecydowanie przeciwny
a pikanterii dodaje fakt ze jako dzialacz mlodziezowy otrzymal Zlota odznake Janka Krasickiego i przez wiele lat byl Przewodniczacym Towarzystwa Krzewienia Kultury Swieckiej.
Chyba nie tylko dlaa mnie zawsze byl znakomitym nauczycielem i przyjacielem zarazem.
Oczywiscie to by bylo trudne do zaakceptowania dla dziennikarzy
w obecnych czasach (:(:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 20, 2007 3:07 am 
Offline
Stary
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 18, 2006 1:19 pm
Posty: 270
M@rek napisał(a):
... NIe wiem czy w Szczecinie mniej bylo wolno...

Bylo mniej wolno. Szczecin nigdy nie zezwolil na urzadzenie prawdziwych studenckich juvenaliow.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 20, 2007 3:09 am 
Offline
Stary
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 18, 2006 1:19 pm
Posty: 270
M@rek napisał(a):
... Oczywiscie to by bylo trudne do zaakceptowania dla dziennikarzy w obecnych czasach...

Co bylo trudne do zaakceptowania przez dziennikarzy?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr lis 21, 2007 6:41 pm 
Offline
Pierwszy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2006 2:25 pm
Posty: 1825
Lokalizacja: Szczecin -Kozacka Góra
Przenosze ten wątek w stosowniejsze miejsce. Może jeszcze ktoś coś chce dodać.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 22, 2007 2:28 pm 
Offline
Majster
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 03, 2006 9:45 pm
Posty: 165
Lokalizacja: szczecin
wiskawa napisał(a):
M@rek napisał(a):
... Oczywiscie to by bylo trudne do zaakceptowania dla dziennikarzy w obecnych czasach...

Co bylo trudne do zaakceptowania przez dziennikarzy?


To zecokolwiek w czasach "komuny" bylo lepsze . To obecnie politycznie
niepoprawne i lepiej sie z tym nie wychylac. A zycie studenckie na pewno bylo barwniejsze.Podobnie jest z wypowiedziami na temat gospodarki morskiej czy sportu z moim ulubionym zeglarstwem na czele.
Osobiscie nie raz tego doswiadczylem.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt lis 27, 2007 9:48 pm 
Offline
Majster
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 03, 2006 9:45 pm
Posty: 165
Lokalizacja: szczecin
RychO napisał(a):
Przenosze ten wštek w stosowniejsze miejsce. Moze jeszcze ktoP coP chce dodaae.


Tego stosowniejszego miejsca nie znalazlem ale szczeciniacy moga
sobie przeczytac w sobotnio-niedzielnym wydaniu "Kuriera"
przyczynek do tej dyskusji. Moze Admin znajdzie i zamiesci na stronie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 27, 2007 10:04 pm 
Offline
Pierwszy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2006 2:25 pm
Posty: 1825
Lokalizacja: Szczecin -Kozacka Góra
Nasz Admin mieszka w Australii. Jako redaktor szczecińskiego oddziału rybacy.org - zapytam:
- z której soboty na którą niedziele?
Może sie jeszcze uda obejrzeć, zeskanować lub przepisać?

co do przenoszenia - po prostu przesunąłem z działu ogłoszeń tu :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 28, 2007 6:51 pm 
Offline
Majster
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 03, 2006 9:45 pm
Posty: 165
Lokalizacja: szczecin
listopad str 17. "Gdzie sie podzialy tamte prywatki"- kluby studenckie dawniej i dzis.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 28, 2007 8:43 pm 
Offline
Pierwszy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2006 2:25 pm
Posty: 1825
Lokalizacja: Szczecin -Kozacka Góra
Kurier Szczecinski - 23 listopada, str 17. "Gdzie sie podziały tamte prywatki"- kluby studenckie dawniej i dziś.

Czy ktoś może to zeskanować w rozdzielczości do czytania i podrzucić na adres: rych56@interia.pl ? - sam zresztą też się postaram.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 30, 2007 3:13 pm 
Offline
Pierwszy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2006 2:25 pm
Posty: 1825
Lokalizacja: Szczecin -Kozacka Góra
>Artykuł<
(galeria > str. 3 > obrazki z Gadulca)
Po drugim kliku, da się przeczytać.

Kurier Szczecinski online : http://www.kurier.szczecin.pl/
- ale tego tam nie ma - lepiej zaprenumerować :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Postscriptum
PostNapisane: Cz maja 06, 2010 10:41 am 
Offline
Pierwszy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2006 2:25 pm
Posty: 1825
Lokalizacja: Szczecin -Kozacka Góra
Strona; por.com.pl już nie istnieje.
Audycja jest w naszej fonotece: >KLIK<

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Wsparcie techniczne KrudIT Usługi Informatyczne
[ Time : 0.023s | 14 Queries | GZIP : Off ]